Kem Vo Combat

logotypKem Vo Combat powstał na początku lat 90-tych ubiegłego stulecia i był kontynuacją a raczej rozwinięciem systemu walki wręcz,  którego mistrz Ryszard Jóźwiak nauczał służby mundurowe.
Ogólnie rzecz biorąc,  combat ma na celu naukę skutecznej i prostej metody walki wręcz (nie mylić z nauką samoobrony),  służb mundurowych w zależności od ich specyfiki.
Inaczej nauczani powinni być komandosi wojskowi, których zadaniem jest fizyczne zlikwidowanie wroga a inaczej komandosi policyjni, którzy mają za zadanie obezwładnić przestępcę. Inaczej szkoleni powinni być funkcjonariusze straży miejskiej a inaczej pracownicy służb więziennictwa.
Głównym zapleczem technicznym jak i metodycznym Kem Vo Combat  są utylitarne techniki Viet Vo Dao oraz Kempo Tai Jutsu. Efektem jest system szkoleniowy dla służb mundurowych, oparty na wieloletnich doświadczeniach kadry trenerów (oficerów WP, Policji, pracowników różnych rodzajów służb mundurowych).
Głównym celem Kem Vo Combat jest nauka skutecznej i prostej walki wręcz w oparciu o nowoczesną metodykę treningu, dostosowaną do współczesnych wymogów i specyfiki danej służby.trening
Jest to wspaniały sposób na to aby pozostać sprawnym fizycznie i nauczyć się skutecznej samoobrony używając technik zawartych w sztukach walki.
Kem Vo Combat jest używany przez służby mundurowe co daje Ci pewność, że zawiera szeroki zestaw technik oraz sprawi, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie bez względu na sytuację. Jest to fantastyczny sposób na Twój psychofizyczny rozwój o czym z pewnością się przekonasz kiedy tylko zaczniesz trening.