DZIECI

Judo Wilanów – dla dzieci sztuki walki dla dzieci

Judo Wilanów, to sekcja sztuk walki dla dzieci od lat 5.
Program nauki zapewnia wszechstronny rozwój, łącząc elementy różnych stylów – Judo, Ju Jitsu, Karate i Zapasów.
Obecnie, z uwagi na niedostępność sali w szkole – poszukujemy innej – w bliskiej lokalizacji. Dni i godziny oraz miejsce zajęć będą zatem znane niebawem.

Osoby zainteresowane zajęciami w ze sztuk walki dla dzieci od lat 5, prosimy o maila z informacją o wieku dziecka: info@instytutsztukwalki.pl
Skontaktujemy się gdy tylko ustalimy terminy. 

PROGRAM JUDO WILANÓW
70% treningu w to ćwiczenia ogólnorozwojowe rozciągające, wzmacniające i przygotowujące dziecko do bardziej zaawansowanych technik. Reszta to nauka pozycji, bezpieczne ćwiczenia na matach,  oparte na Judo, Karate, Ju Jitsu i zapasach, nauka prawidłowego sposobu uderzeń i kopnięć, bloków, zejść z linii ataku. 

TRENERZY JUDO WILANÓW:
Naszą kadrę stanowią doświadczeni instruktorzy, posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz ubezpieczenie OC, pod kierunkiem Ryszarda Jóźwiaka – trenera I kl. Jiu Jitsu i Judo (AWF Kraków)

– 8 Dan – International Kem Vo Combat
– 6 Dang VoViet Viet Vo Dao ( tytuł Vo Su )
– 4 Dang – Vovinam Viet Vo Dao – Trener Kadry Narodowej Vovinam VVD Polska
– 6 Dan Kempo Tai Jutsu ( WJJKO )
– Licencja Instruktora Służb Mundurowych Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych

STRÓJ:
W grupie Judo Wilanów dla dzieci na początek w zupełności wystarczą spodnie od dresu (bez suwaków) i t-shirt. Dzieci ćwiczą boso (o ile nie ma innych zaleceń od lekarza). Jeśli dziecku zajęcia się spodobają i zechce kontynuować naukę – polecamy zmówienie lub zakup kimona.

ZALECENIA:
Dziecko powinno mieć pozytywną opinię lekarza na temat uczestnictwa w zajęciach sztuk walki.

Przed treningiem dziecko nie powinno min 1,5h jeść posiłków.
W miarę możliwości prosimy zadbać o to aby dzieci skorzystały z toalety przed treningiem. jeśli się to nie uda, można z niej skorzystać podczas 5 minutowej przerwy.

Podczas zajęć Judo dla dzieci prosimy o rodziców i nieprzebywanie w sali zajęć. Ważne jest bowiem, by młodzi adepci przyzwyczajali się do trenera a podczas zajęć zwracały uwagę na kolegów i trenera a nie na rodziców.

Dużą wagę przywiązujemy do  bezpieczeństwa na zajęciach aby sport odpowiednio rozwinął ciało ćwiczącego, nie powodując skutków ubocznych.

Rodzicom polecamy nasze treningi skutecznej samoobrony w grupie dla młodzieży i dorosłych  lub treningi personalne – dla osób, które mają niewiele czasu na sport.

Zapisz się:  info@instytutsztukwalki.pl

lub zadzwoń: 601 171 266