PANIE

Samoobrona dla Pań

samoobrona dla kobiet

Trening samoobrony dla Pań jest najbardziej skuteczny, gdy odbywa się w grupach mieszanych. Statystycznie bowiem to mężczyźni stanowią główne zagrożenie dla kobiet.
W programie, oprócz teorii znajdziemy: uderzenia, kopnięcia, ataki na punkty witalne, bloki, dźwignie i obalenia a także podstawowe techniki wyjścia z sytuacji parterowych.
Opieramy się na Ju Jitsu oraz Kempo Tai Jutsu.
Dużo ćwiczeń w parach, uczących zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, szybkich reakcji, obezwładnienia napastnika i ucieczki.

Wszyscy rozpoczynamy trening wspólną rozgrzewką, ćwiczeniami rozciągającymi i wzmacniającymi, następnie ćwiczący dzielą się na podgrupy i pod okiem trenerów rozwijają swoje umiejętności.

Stawiamy nacisk na indywidualny rozwój i doskonalenie technik adekwatnych do możliwości psychofizycznych ćwiczącego. Uczestnicy w konsultacji z trenerem sami decydują w czym chcą się na danym treningu doskonalić.

Zorganizowana grupa wystartuje najprawdopodobniej jesienią – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna. Obecnie zapraszamy w tej kategorii na TRENINGI PERSONALNE. 

ZAPISY – 601 171 266, kontakt@instytutsztukwalki.pl